Biz Kimiz?

İcon Mimarlık ve Mühendislik; inşaat, yapı, mobilya sektöründe kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden bir firmadır.

Genel merkezi Düzce’de konumlanmış olan şirketimiz, genel kapsamda uygulama projeleri ve tasarım projelerini anahtar teslim inşa etmektedir. Bununla beraber uygulama projelerinde danışmanlık ve denetim hizmetleri de sunmaktadır.

Yeni bir firma olmasıyla beraber yıllık kapalı alan inşa etme kapasitesi 100.000 - 150.000 m2 dir. 1000 m2 açık alan, 500 m2 kapalı alan tasarım atölyesinde, bürüt beton ve ahşap mobilya üretmektedir.

Üretim tesisimizde kullanıcıya hitap edecek Ofis Mobilyaları, Çevre Düzenleme elemanları, Bürüt Beton Saksılar, Tasarım Aydınlatma, Bürüt Beton Masa gibi Ürünler Üretilmektedir.

Şirketimiz, Endüstriyel yapı ihtiyaçlarınızda, fabrika binaları, sosyal tesisler, okullar, depolama tesisleri, antrepolar, büyük marketler, alışveriş merkezleri, hayvancılık besi binaları, kümesler, spor salonları, sanayi siteleri, köprüler, viyadük ve kavşaklar gibi tüm yapı taleplerinizde, sistem etüdü, projelendirme, yapı elemanlarının üretimi, nakliyesi ve montajı aşamalarının tamamında anahtar teslimi olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca kullanım amacınıza göre çelik sistem, prefabrik ve çeliğin birlikte kullanıldığı kompozit sistem ve arakatlı sistem gibi uygulanabilir tüm sistem taleplerinizde çözüm ortağınız olmaktayız.

Şirketimizin misyonu, "Kalite" dir. Vizyonumuz ise; ‘’Yeşil, Sürdürülebilir, Yenilenebilir ve Güvenlikli bir yaşamdır.’’ Dolayısıyla bu felsefeyle, ürünlerimizin en iyi biçimde, en sağlıklı ortamda ve doğa ile elele üretilebilmesi için gerekli olan tüm tedbirleri, büyük bir hassasiyetle almaktayız.

İcon Mimarlık ve Mühendislik,2020 yılından beri, Ürün çeşitliliğini, Kalitesini ve Pazar payını arttırarak, değerlerinden ödün vermeden, sosyal sorumluluklarını hassasiyetle yerine getirmektedir. Uluslararası arenada da söz sahibi olmak için canla başla çalışmalarını sürdürmektedir.